Září 2013

Aha, aha.

6. září 2013 v 14:30 Články.
Takže. Před chvilkou jsem se vrátila z intru a docela mě zarazily řeči o tom, že údajně končím. Tak za prvé bych měla tu slušnost napsat vám to a za druhé opravdu netuším, co si představujete. Že tu budu 24 hodin 7 dní v týdnu? Já mám na práci důležitější věci a během týdnu jsem na internetu byla asi tak pět minut denně.

Další věc je to, že už od začátku razím heslo, že když nemůžu napsat nic pořádného, raději nenapíšu nic. Všichni to o mně ví. K čemu by byly odfláknuté články (z nedostatku času)? To raději budu psát míň, ale když už, tak pořádně.

Dále mě dostává člověk, který tu dělal, jak mě podporuje, psával něco v tom smyslu, že moje již zmíněné heslo je v pořádku a že by nevadilo, ikdybych napsala jednou za týden, protože mé články za to "čekání" stojí. Ještě to pořád někde mám - možná v komentářích, možná na asku. A pak najednou vzkaz (hnusným rýpavým způsobem napsaný), že z mého blogu nic nebude a bla bla, protože jsem právě ten týden nenapsala? Aha. Vážení, má týdenní neaktivita opravdu není pravý důvod toho, co bylo napsáno. Pravý důvod je můj ignor vůči němu a někteří se s ignorací bohužel nesmiřují, píší dál a neumí na sebe pozornost upoutat jinak, než tímhle hnusným způsobem. Nechci to více rozepisovat, ale nešlo to nezmínit, protože jsem se nad tím docela pozastavila a nestačím se divit. - Tohle je poslední "dávka energie" kterou tomuhle věnuju a jdu pokračovat v ignoraci. Mám k ní dobrý důvod.

U tohohle článku nebude povolena diskuze, protože mi to nepřijde jako něco, co by se mělo více rozebírat. U dalšího článku na nějaké téma už komentáře budete moct přidávat. Kdyby někdo měl nějakou připomínku k tomuhle, tak můžete psát na ask.

Co se týče článků, rozepsaných jich mám dost. Teďka mám volný víkend, takže dám něco dohromady.

Mrzí mě, že v tomhle článku muselo být pár nepříjemných věcí.
Příště vám to vynahradím. :)
Ter.