Říjen 2013

Bůh?

4. října 2013 v 18:21 Články.
25. září, 2013

Jakožto příznivcem teorie reinkarnace neboli život po životě mě někdy přepadá zoufalství z myšlenky, že nikdy nezanikneme. Ale,.. co když je tenhle náš svět jen něčí hra? Možná může skončit každou vteřinou... Možná zde neplatí žádné zákonitosti, ani spravedlinost... Možná.

... Možná jsme ale věční a vše, co se skrává pod slovem smrt je vlastně jen změna formy. To by znamenalo, že není kam utéct a naše jediná jistota, za kterou jsme smrt vždy považovali ztrácí na důležitosti a významu. Tímto se dostávám k myšlence, že jediná jistota není smrt, nýbrž změna. Ano, je to změna. Ona je tak skutečná... A taky nekonečná a možná je jediným smyslem našich životů. Změna vnáší do života barvy a nové tvary. Někdy se jí hrozně bojím, ale to je jen můj lidský komplex, který nic nemění na tom, jak je ona úžasná.

Občas mám pocit, jako bych byla ve špatný čas na špatném místě. A taky jako bych sem vůbec nepatřila. Ptám se sama sebe, kdo jsem a co tady dělám. Jaký má smysl to, že existuju... Tady, teď... Možná vůbec nejde o mě, možná jsem jen jednou kapkou oceánu a jsem přesně tam, kde mám být. Dávám spolu s miliony dalšími kapkami tvar tomu OCEÁNU.

Je to něco podobného, jako téma Bůh. Kdybych přirovnala Boha k tomu oceánu, znamenalo by to, že každý jeden z nás je tou jednou částečkou Boha a tudíž jsme všichni dohromady celiství, "JSME ON". Možná to tak opravdu je. Kde se vzala ta představa, že Bůh je někdo, kdo se na nás shora dívá a hraje si, jako bychom byli šachové figurky?.. Tohle není Bůh.

Věřím, že jsme to opravdu my. My všichni dohromady vytváříme tenhle šílený svět. Jedno je jisté... Jen my ho můžeme změnit.
My jsme ta změna, my jsme ten smysl, my jsme ten Bůh.

Proto je tak zbytečné hledat ho "někde tam venku". Ztráta času.

Vždycky jsem věděla, že všechno moje trápení je způsobené tím, že neustále hledám mimo sebe to, čím vlastně jsem. Je to, jako když hledáme brýle, které máme celou dobu nasazené na očích...

Abbey dawn oblečení

3. října 2013 v 17:59

Dovolte, abych udělala reklamu mé kamarádce a přitom Vám přinesla zajímavou nabídku.

Určitě někteří z Vás víte něco o oblečení Abbey Dawn od Avril Lavigne.

Kamarádka toho má hodně, a to, co nenosí - nové kousky - prodává za velmi příznivou cenu! Je tam i víc věcí, určitě doporučuji se podívat, protože vím, že neprodává poprvé a tak je na ní spoleh. Určitě mrkněte a doporučuji koupit rychle - má celkem zájemce. :-)

↓ VÝHODNĚ KOUPÍTE ABBEY DAWN :-) ↓

http://aukro.cz/listing/user.php?us_id=6592590